Rozpocznij karierę w Europejskim Instytucie Badań Rynkowych im. Jana Pawła II

Nasza organizacja powstała po to, by pomagać osobom chętnym do podjęcia pracy w branży – nie ważne czy chodzi tu o ambitnie wspinającego się po szczeblach kariery studenta, czy osobę, która szuka pracy dodatkowej w roli ankietera. Mimo, że Instytut istnieje od niedawna, to zdążyliśmy już podjąć współpracę z kilkoma najbardziej znanymi koncernami – na brak zajęć zatem na pewno nie musimy narzekać.

Następny krok po studiach

Skorzystaj z możliwości rozwoju pod okiem profesjonalistów branży marketingowej i doświadczonych socjologów. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich studentów kierunków powiązanych z naukami społecznymi i mediami. Elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie, które pozwoli na samodzielność i nauka przeprowadzania badań oraz organizacji projektów badawczych na światowym poziomie teraz jest w zasięgu Twojej ręki.

Współpraca z Instytutem to obopólna korzyść – my zyskujemy świetny młody zespół, Ty – ambitną pracę, dostęp do zleceń badawczych z interesującego Cię obszaru i współpracę z największymi firmami, których produkty znasz z każdego sklepu. Nie traktujemy praktykantów jak maszyn do parzenia kawy. U nas nauczysz się organizacji pracy i zdolności menadżerskich, które mogą przydać się na późniejszych etapach kariery.

Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Dla osób związanych z Europejskim Instytutem Badań Rynkowych im. Jana Pawła II przygotowaną mamy szeroką ofertę benefitów pozapłacowych.. Staramy się rozbudować ją tak, by zapewnić każdemu naszemu pracownikowi łatwy dostęp do wszelkich pomocy naukowych i ułatwień, na przykład w czasie podróży. Do pozapłacowych benefitów należą więc między innymi bonusy kwotowe do wykorzystania w sieci Empik, bony na posiłki w restauracjach i znanych sieciach fast food, a także wiele więcej korzyści, z których bez dwóch zdań skorzystasz w przyszłości.

Praca dodatkowa w Instytucie

Jeśli jesteś emerytem lub rencistą poszukującym dodatkowego źródła zarobku, skontaktuj się z nami. Mimo rozwoju technologii i technik badań, są rzeczy w których maszyny nigdy nie zastąpią człowieka. Prace, które na Was czekają są ściśle powiązane z przeprowadzaniem naszych badań. Będziecie odpowiedzialni między innymi za przeprowadzanie ankiet telefonicznych lub wystąpicie w roli tajemniczych klientów co może być bez wątpienia bardzo ciekawym i nowym doświadczeniem.